Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Тарновецька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04350228) був реорганізований і увійшов до складу Холмківської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Податки

Про встановлення місцевих податків

Про встановлення плати за замлю на території Тарновецької сільської ради

Про встановлення податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки

 

Тарновецька сільська рада повідомляє власників та користувачів земельних ділянок про необхідність сплати земельного податку за 2017 рік., відповідно до Податкового кодексу України (далі - Кодекс). Плата за землю – це обов'язковий платіж у складі податку на майно, який справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Підставою для нарахування плати за землю є дані державного земельного кадастру.

Фізичні особи – громадяни сплачують податок впродовж 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення відповідно до пункту 287.5 статті 287 та підпункту 288 розділу ХІІІ Податкового кодексу України. Граничний термін сплати у 2017 році - 26 серпня поточного року, після чого будуть нараховуватись штрафні санкції.

Для отримання податкового повідомлення - рішення про нарахування земельного податку звертатися в приймальню Тарновецької сільської ради.

Картинки по запросу погода синоптик

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *